Fotografie z gór – Janusz WOJTYNA

„HolGaleria” to nowa przestrzeń wystawowa w Klubie. I Ty możesz pokazać swoje prace, zdjęcia, a może grafiki, rysunki lub hafty. Jeśli masz interesujące fotografie z podróży, realizacji swoich pasji, artystycznych  i innych ciekawostek – podziel się nimi z nami. Pomożemy Ci zrobić (może pierwszą w życiu) wystawę i autorskie spotkanie z publicznością. To jest bardzo łatwe, a z Twoim udziałem stanie się jeszcze prostsze ! Podejmij wyzwanie, w Klubie znajdziesz wsparcie – zapraszamy.

__________________________________________________________________________________

Już teraz można w „Hol Galerii” oglądać fotografie górskie „Między ziemią a niebem…” Janusza WOJTYNY

Zdrowy, krzepki, z zarysowanym charakterem, 59.rocznik ubiegłego wieku.  Absolwent częstochowskiego „Sienkiewicza” i katowickiej AWF. Pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie.  Aktywny fizycznie menadżer sportu. Siatkarz, ratownik WOPR, żeglarz jachtowy, trener tenisa. Taternik, alpinista, podróżnik. Mieszkaniec naszego osiedla.

– Fotografia jest moją pasją od 50 lat. W tej prezentacji mam przyjemność podzielić się z Państwem swoim spojrzeniem na świat i wrażeniami z jego poznawania. W zestawie zdjęć górskich, zamieściłem wspomnienia z wypraw w najwyższe masywy Alp – Monte Rosa (4634 m n.p.m.) i Mont Blanc (4808 m n.p.m.).

Janusz Wojtyna

/Spotkanie z Autorem zdjęć zaplanowaliśmy na piątek, 25 października 2019r. o godz. 17.30 w Sali Dużej Klubu /