Kolejny „Fotograficzny wieczór” w Klubie – Krzysztof Pierzgalski

30 listopada 2021 o godz. 17.3o zapraszamy na spotkanie z fotografem Krzysztofem Pierzgalskim. W ramach „Wieczorów fotograficznych” w naszym Klubie, to już czwarty Gość. Tym razem opowieść koncentrować się będzie na fotoreportażu, fotodokumencie i fotografii podróżniczej”.

Będzie na pewno interesująco. Warto zajrzeć !

tu obejrzysz fotografie:    www.pierzgalski.com

Krzysztof Pierzgalski jest absolwentem Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Łódzkiego. Zajmuje się fotografią reportażową, dokumentalną i przyrodniczą. W 2005 r. rozpoczął współpracę z magazynem National Geographic Polska, dla którego wykonał kilka foto esejów poświęconych polskiej przyrodzie. Publikował również w miesięcznikach FOTO, Poznaj Świat, Podróże oraz portalach Twój Przekrój, National Geographic Traveler i brytyjskim Life Force Magazine. W Polsce dokumentował społeczności rolników na Wyżynie Częstochowskiej, Łemków i juhasów beskidzkich. Podczas wypraw trekkingowych – m.in. kultury pasterskie Mongołów, Ewenków, Kirgizów, Indian andyjskich, zwyczaje weselne Hucułów oraz obrzędy we wsiach-twierdzach na Kaukazie.