„Sprawność Seniorów” – podsumowanie tegorocznych zajęć.

Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „Sportowiec”, który wspólnie z naszym Klubem Spółdzielczym z powodzeniem realizuje zajęcia rekreacyjne dla seniorów, zakończył tegoroczny Program Ministerstwa Sportu i Turystyki i Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Sprawność Seniorów”. Podsumowano zajęcia i omówiono plany na przyszły rok. Chęci do rekreacji nie brakuje !

W Zagrodzie Agroturystycznej „Stefanówka” 26 listopada br. spotkali się przy ognisku aktywni Seniorzy i Seniorki, uczestnicy cyklicznych zajęć nordic walking i wycieczek krajoznawczych.

W sali Klubu 5 grudnia br. Seniorzy rozegrali „Turniej Andrzejkowy” w tenisie stołowym. Cotygodniowe treningi przez cały miniony rok dały efekty. Rozgrywki były bardzo zacięte, a zwycięstwa nie przychodziły łatwo. Pomimo codziennych koleżeńskich relacji i uprzejmości przy stołach tenisowych, walka była na wysokim poziomie.
Na zakończenie uczestnicy Turnieju otrzymali okolicznościowe medale, i pamiątkowe piłeczki tenisowe firmy „Nitaku”.