Tenisowe sukcesy naszych młodych zawodniczek !

W miniony weekend 24-25 kwietnia 2021 w Jastrzębiu Zdroju odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski oraz drużynowe i indywidualne Mistrzostwa Śląska młodzików w tenisie stołowym. Rewelacyjnie spisały się młodziczki pod wodzą trenera Dariusza Szlubowskiego, zdobywając trzy medale Mistrzostw oraz wygrywając niespodziewanie drużynowy turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 14-16 maja 2021 w Dębicy.

Julia Zyna wraz z Ewą Bugałą najpierw wygrały w finale 3-2 z Ośrodkiem Mistrzostwa Sportowego w Czechowicach Dziedzicach eliminacje do Mistrzostw Polski, a następnie w finałach Mistrzostw Śląska dziewczęta z Czechowic zrewanżowały się naszym zawodniczkom, pokonując je 3-2.

W grach indywidualnych Julia Zyna zdobyła srebrny medal Mistrzostw, mając już wcześniej zapewniony udział w finałach Mistrzostw Polski. W grze podwójnej Julia wraz za Marią Toborek z KS „Sokół” Orzesze bezproblemowo sięgnęły po złote medale, co jest dobrą zapowiedzią przed zbliżającymi się Mistrzostwami w Dębicy.
Wielkie gratulacje i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski!

Obie młode zawodniczki trenują w Klubie Rekreacyjno – Sportowym TKKF „Sportowiec”, wspieranym przez CSM „Nasza Praca” i nasz Klub Spółdzielczy.