Wieczór wokalny i artystyczny – kolędy i pastorałki, szopka literacka

wtorek, 1 lutego 2022 r., godz. 20.oo

W Klubie Spółdzielczym CSM „Nasza Praca”, od kilku tygodni działa zespół wokalny złożony z doświadczonych śpiewaków, mających za sobą wiele lat muzykowania w częstochowskich chórach prowadzonych przez znamienitych dyrygentów.

– Rozbudzona w młodości pasja śpiewu chóralnego nie pozwoliła nam pozostać w cieniu i zdecydowaliśmy wrócić do muzyki. Dzięki przychylności Częstochowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasza Praca”, założyliśmy zespół wokalny i przygotowaliśmy program, który pragniemy Państwu zaprezentować. Wykonamy pieśni bożonarodzeniowe: Cuda w Betlejem, Nad Betlejem w ciemną noc, Bracia patrzcie jeno, Zaśnij dziecino, A to komu aniołkowie, Z narodzenia Pana…

– Nasz koncert dedykujemy naszym mistrzom i przyjaciołom, zmarłym dyrygentom: Januszowi Brawacie i Krzysztofowi Pośpiechowi.

– Mamy nadzieję, że przyjmiecie Państwo nasze zaproszenie i zaszczycicie nas swoją obecnością, aby przy choince i w świątecznym nastroju spędzić z nami wieczór.

 

Tego wieczoru zaprezentuje się również grupa literacko-teatralna pracująca w Klubie Spółdzielczym pod kierunkiem Mariana Florka i Barbary Anny Wierzbickiej, z programem świąteczno – noworocznym, który z przyjemnością Państwu polecamy !

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

Stosujemy zalecenia sanitarne z powodu koronawirusa !