FITNESS trzeciego wieku

W naszym Klubie możesz zapoznać się z formułą zajęć rekreacyjnych opisanych w książce „Fitness trzeciego wieku”, wydanej przez TKKF. Ta interesująca publikacja przeznaczona dla osób starszych, ale czujących potrzebę aktywności fizycznej, zawiera bardzo ważne i cenne informacje o ruchu i jego skutkach dla osób trzeciego wieku. Oto kilka wybranych zagadnień:

Rozluźnij się, aby znów poczuć się młodo, 

Przechytrz zapalenie kości i stawów,

Ćwicz powoli i delikatnie, aby zyskać jak najwięcej,

Yoga zwalcza sztywność ciała, 

Komfort jest ważnym elementem treningu, 

Schudnij na sali gimnastycznej.

——————————————————————————————

Wspomniana publikacja jest dostępna w naszej Bibliotece (czynna: pn – pt 11.oo do 19.oo)

Możesz ją wypożyczyć, przeczytać i zastosować. Spróbuj.

To takie proste, a efekty z poznanych ćwiczeń pomogą Ci zachować zdrowie !