FOTOGRAFICZNE WIECZORY . . . powrócą od października

Cykliczne spotkania z fotografami. Każdego miesiąca zaproszony Twórca opowie o swoich pomysłach na fotografię – artystyczną, reporterską, tematyczną… Zapraszamy !

Każde spotkanie jest rejestrowane przez Tv Orion i dostępne na naszym Kanale na YOUTUBE

www.youtube.com/channel/UCrj3vh9W4t9VR4xQsnqw2WQ

…………………..…………………………………………….

30 czerwca (środa) o godz. 17.3o zapraszamy do Klubu (sale parteru) na spotkanie w fotoreporterem Waldemarem Deską.

WALDEMAR DESKA urodzony w Brzegu. Współpracuje od lat z lokalną, a także ogólnopolską prasą. Jego zdjęcia ukazywały się m.in. w tygodnikach: Gazeta Częstochowska, Kulisy Regionu i Nowa Trybuna Częstochowska, a także Życiu Częstochowy, Dzienniku Zachodnim oraz Tygodniku Żużlowym, Sporcie, Przeglądzie Sportowym. Do dnia dzisiejszego wykonuje zdjęcia dla Polskiej Agencji Prasowej. Wiele sezonów Waldemar Deska redagował programy na zawody żużlowe w Częstochowie. Ponadto zorganizował dwie wystawy zdjęć o tematyce żużlowej.

………………………………………………………………….

W środę 16 czerwca o godz. 17.3o o sztuce fotografowania i swojej wielkiej pasji opowie Małgorzata Kozakowska. Zapraszamy na spotkanie z utytułowaną fotografką do naszego Klubu (sale parteru).

Małgorzata Kozakowska. Fotografka, mieszka w Częstochowie i w Czarnym Lesie. Członkini Związku Polskich Artystów Fotografików od 2008r. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród w międzynarodowych i krajowych konkursach fotograficznych.
Jest osobą o wyjątkowej wrażliwości na piękno. Od 2008 roku należy do ZPAF Kieleckiej Szkoły Krajobrazu