Namaluj swój obraz w naszym Klubie !

Warsztat malarski dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach plastycznych realizowanych w naszym Klubie. Artysta plastyk Dagmara Jakubowska – Kaffka nauczy w czasie zajęć indywidualnych albo grupowych, technik malarskich, rzeźby, linorytu. Pokaże jak pracować przy sztalugach. Jak malować z natury, z własnej wyobraźni. Prace wykonane na zajęciach mogą wziąć udział w konkursach plastycznych, możemy je również zaprezentować na wystawach w Klubie. Materiały plastyczne zapewniamy. Uczestnicy zajęć muszą mieć ponad 7 lat. Górnej granicy nie ma !

Jeśli planujesz naukę w szkole plastycznej albo studia artystyczne, to skorzystaj z naszej oferty zajęć.

Pomogą ci w zdaniu egzaminu.

Namaluj swoje emocje i pokaż je, każde dzieło jest ważne !