Pierwsze latające MODELE. Zrobiliśmy je i pokazali na zawodach !

Interesująco rozpoczęły się zajęcia w modelarni Klubu Spółdzielczego. Pod czujnym i fachowym  okiem Mariusza Wrony, specjalisty modelarza z Aeroklubu Częstochowskiego, młodzi uczestnicy zajęć w klubowej modelarni, przez trzy godziny sklejali, montowali i testowali modele, które wezmą udział w Ogólnopolskich Zawodach Modeli Halowych w klasie młodzików w Hali Sportowej w Kłomnicach, w najbliższą sobotę, 7 września od godz. 10.oo

Przyjedźcie i obejrzyjcie zmagania modelarzy. A może zechcecie wziąć udział w tej pięknej lotniczej pasji… Tak zaczynali wielcy Mistrzowie !

Modelarnia Klubu Spółdzielczego jest dla Was. Każda środa od 16.oo do 19.oo.

… i zaprezentowaliśmy się na zawodach modelarskich w Kłomnicach, 7 września 2019r. Było sporo emocji i ostrej walki modeli latających. Wysoko uplasował się  reprezentant naszego Klubu Jakub Magiera, zajmując II miejsce w klasie A6/M modeli halowych zaliczanych do Pucharu Polski. Gratulacje ! 9 pozycję wywalczył Antoś Świątek.