Najlepsi młodzi tenisiści trenują w naszym Klubie !

Radosna wiadomość sportowa !

Podopieczni częstochowskiego TKKF „Sportowiec”, który prowadzi zajęcia na terenie naszego Klubu, uczestniczyli w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym reprezentując miasto Częstochowę. Zawody odbyły się w Bytomiu 4 grudnia 2020 r. Wzięli w nich udział młodzi zawodnicy – dziewczęta i chłopcy z częstochowskich szkół podstawowych klas 4-6, trenujący w sali Klubu Spółdzielczego pod czujnym okiem doświadczonego trenera tenisa stołowego Dariusza Szlubowskiego.

I tak:

w kategorii dziewcząt – nasze zawodniczki: Julia Zyna ze SP w Krzepicach i Ewa Bugała ze SP 31 – zdobyły w finale drugie miejsce, przegrywając z zawodniczkami Szkoły Mistrzostwa Sportowego o profilu tenisa stołowego;

w kategorii chłopców – nasi zawodnicy: Dominik Marcinkowski ze SP 31, Adam Szostak ze Społ. SP, Tomasz Kałużny ze SP 53 – zdobyli w finale  wysokie V miejsce.

Cieszymy się z wyników w sportowej rywalizacji naszych młodych tenisistów i Gratulujemy !